Každý pátek nové zboží! Doprodej posledních kusů kolekcí skleněných ozdob Glassor.

Outlet Glassor - prémiové skleněné ozdoby a designové dekorace za outletové ceny

outlet

Outlet Glassor vznikl jako sesterský eshop Decor by Glassor, kde najdete nové skleněné ozdoby Glassor a dekorace od prémiových evropských značek. Každý rok představujeme nové kolekce skleněných ozdob a protože víme, že milujete sezónní výprodeje a slevy, vznikl Outlet Glassor. Zbrusu nový eshop, kde najdete vyřazené kolekce a poslední kousky ozdob za outletové ceny. Každý pátek můžete očekávat nové zboží, vždy na konci týdne sem přidáme nové kousky! Do nabídky jsme zařadili i dekorace s malými vadami, které nemají vliv na funkci produktu a jsou vždy pečlivě popsány u každého popisku produktu. Jde především o keramické, či skleněné dekorace s drobnými výrobními flíčky, které se zvlášť u ruční výroby nedají zcela podchytit. Takové kousky jsou neprodejné za plnou cenu a nám je líto je odepsat, když jsou na první pohled krásné. Veškeré produkty, pokud nejsou označené štítkem "2. jakost", jsou bez vad a cenově zvýhodněné pouze z důvodu, že se jedná o poslední kusy. Jste milovníci slev a akčních nabídek? Potřebujete doplnit sbírku vánočních ozdob nebo si pořídit pěkný kousek do interiéru? Pak jste na správném místě.

 

Kopie návrhu PEČLIVÉ BALENÍ_1PEČLIVÉ BALENÍ

 

O značce Decor by Glassor

Navazujeme na tradice sklářství sahající až do 13. století. Jako značka jsme se představili světu v roce 2002. Chceme udržet tradiční řemeslo, posouvat ho a inspirovat. Jsme známí především díky našim skleněným ozdobám a vánočním kolekcím. Všechny ozdoby ručně malujeme a vyrábíme ze skla tradiční technikou foukání. Každý vyráběný kus projde zručnýma rukama několika malířek a foukaček, které jim věnují veškerou svou péči.

Výroba skleněných ozdob krok za krokem

  • Foukání - Nejdříve je sklo nahřáto přímo nad plamenem, a poté je horké sklo vyfouknuto do potřebného tvaru s použitím speciální formy nebo volně nad kahanem. Volně se foukají například koule, olivy, rakety, špice nebo zvonky. Naučit se foukat skleněné tvary trvá dlouho, několik měsíců někdy i let. Šikovný foukač vánočních koulí dokáže vyfouknout až desítky ozdob za den.
  • Stříbření - V druhé fázi přichází stříbření, kdy je do ozdoby aplikován stříbřitý roztok. Chemická reakce mezi horkou vodou zvenku a stříbřitým roztokem zevnitř dá kouli magický zrcadlový efekt. Takto nastříbřené ozdoby se dále suší.
  • Smáčení - Následuje smáčení. Ozdoby se smáčejí do podkladové barvy, na kterou se později ozdoba maluje. Pouze čiré baňky se nestříbří, ani se nesmáčí do barvy. Maluje se tedy přímo na vyfouknuté sklo.
  • Sušení - Smáčené ozdoby jsou posléze sušeny v automatickém sušícím tunelu. Ozdoby musí být úplně suché, než začne proces malování.
  • Malování - Ozdoby jsou poté malovány: aplikovány jsou matné, lesklé nebo transparentní barvy. Naše malířky dekorují ozdoby ručně rozličnými motivy. Někdy jsou používány třpytivé posypy, kamínky nebo peříčka, aby byly ještě zdobnější.
  • Kompletace a balení - Na hotovou ozdobu je připevněna záponka, díky níž se může ozdoba pověsit. Na závěr přichází kontrola kvality, navléknutí etikety a balení ozdoby do papírových krabiček. Druhou kontrolu kvality prochází každý výrobek před odesíláním našim zákazníkům.
     

 

Od skleněných ozdob k jedinečných dekoracím 

Vánoční ozdoby a dekorace jdou ruku v ruce, a tak nápad na rozšíření naší nabídky přišel naprosto přirozeně. Máme slabost pro krásný design a zajímavé nápady. Díky skleněným ozdobám ročně navštívíme několik významných světových veletrhů a sbíráme inspiraci ohledně současných trendů také v dekoracích. Oslovili jsme námi vybrané evropské značky a připravili pro Vás výběr toho nejlepšího ze světa interiérových a exteriérových dekorací nejen do domácnosti. Mezi naše oblíbené značky patří Bloomingville, Garden Trading, Raeder nebo třeba Haws. Všechny značky najdete na eshopu Decor by Glassor.

 

outlet2

Zpět do obchodu